شنبه ١٨ مهر ١٣٩٤

  • شهرداری کرمانشاه
    شهرداری کرمانشاه

  • میدان امام (ره)
    تصاویر میدان امام (ره)

  • پارک شرقی
    تصاویر پارک شرقی

دستگاههای اجرایی مرتبط با امور شهری، باید شهرداری را در اجرای پروژه ها یاری دهند

استاندار کرمانشاه در روز جمعه و در حاشیه اولین بازدید خود از پروژه های عمرانی شهر براهتمام خویش در حمایت از شهردار و پروژه های در دست اجرای شهرداری کرمانشاه تأکید و اعلام کرد که در راستای حمایت و همکاری با دکتر شعبانی در تعالی برنامه های مدیریت کلانشهر کرمانشاه تلاش می کند .

ادامه خبر ...
در اجرای پروژه ها هیچ تعلل و عذری از مسئولین و پیمانکاران نمی پذیرم

استاندار و شهردار کرمانشاه به همراه جمعی از مسئولان استانی و مدیران شهرداری به منظورکنترل و تسریع در روند اجرای پروژه های شهری و بررسی و رفع مشکلات اجرایی، امروز (جمعه 17 مهرماه) از پروژه های عمرانی و خدماتی سطح شهر بازدید کردند.

ادامه خبر ...
استاندارجدید کرمانشاه بر حمایت بیشتر از شهرداری کرمانشاه تاکید کرد

استاندارجدید کرمانشاه بر حمایت بیشتر از شهرداری کرمانشاه تاکید کرد

ادامه خبر ...
دیدار شهردار با فرماندهان انتظامی کرمانشاه

شهردار کرمانشاه به مناسبت هفته نیروی انتظامی، با فرماندهان انتظامی دیدار و با اهدای لوح سپاس از تلاش ها و همکاری های بی دریغ و زحمات شبانه روزی آنها در تأمین امنیت شهر و شهروندان تقدیر کرد.

ادامه خبر ...
شهردار کرمانشاه از خانه کودکان و نوباوه گان والعصر بازدید کرد

شهردار کرمانشاه در اقدامی انسان دوستانه در یکی از مراکز نگهداری از کودکان بی سرپرست و بد سرپرست زیرنظر بهزیستی کرمانشاه، حضور یافت و با کودکان این مرکز دیدار کرد.

ادامه خبر ...
کانال‌های دفع آب‌های سطحی کرمانشاه لایروبی می‌شود‌

معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: کانال‌های دفع آب‌های سطحی، برای پیشگیری از آب‌گرفتگی معابر عمومی در زمان بارندگی و وقوع طوفان لایروبی می‌شوند.

ادامه خبر ...
اصلاح هندسی 5 معبر شهر کرمانشاه آغاز می شود

شهردار کرمانشاه پس از آغاز عملیات اجرایی احداث بزرگراه امام حسن(ع)، از اصلاح هندسی و بازگشایی 5 معبر دیگر این شهر خبر داد.

ادامه خبر ...
نصب بنرهای آموزشی با مضامین ترافیکی در سطح شهر

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه از نصب بنرهای آموزشی با مضامین ترافیکی متناسب با فصل بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی، در میادین و تقاطع های سطح شهر خبر داد.

ادامه خبر ...
مستندات

 

 

 

 

 


خدمات الکترونیک

 

 

 

 

خدمات فوق از طریق دفاتر پیشخوان دولت امکان پذیر است
 
 
سروسهای الکترونیک

 


 

 
 
3277392 : کل بازديدکنندگان 2533 : بازديدکنندگان امروز 237932 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد