چهارشنبه ١٥ مهر ١٣٩٤

  • شهرداری کرمانشاه
    شهرداری کرمانشاه

  • میدان امام (ره)
    تصاویر میدان امام (ره)

  • پارک شرقی
    تصاویر پارک شرقی

اصلاح هندسی 5 معبر شهر کرمانشاه آغاز می شود

شهردار کرمانشاه پس از آغاز عملیات اجرایی احداث بزرگراه امام حسن(ع)، از اصلاح هندسی و بازگشایی 5 معبر دیگر این شهر خبر داد.

ادامه خبر ...
نصب بنرهای آموزشی با مضامین ترافیکی در سطح شهر

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه از نصب بنرهای آموزشی با مضامین ترافیکی متناسب با فصل بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی، در میادین و تقاطع های سطح شهر خبر داد.

ادامه خبر ...
برای رسیدن به شهرایده آل باید از تمام ظرفیتهای موجود بهره جست

شهردارکرمانشاه درجلسه شورای مدیران شهرداری کرمانشاه با اشاره به اینکه شهرداری باید در راستای تمدن سازی و پیشرفت حرکت کند گفت: برای رسیدن به شهر ایده آل باید با یک نگاه علمی و نوین بر اساس نظریه های به روز در حوزه برنامه ریزی و مدیریت شهری گام برداریم.

ادامه خبر ...
با حمایتهای شهردار اتفاقات خوبی برای تبدیل کرمانشاه به شهر الکترونیک درحال وقوع است

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه از نصب و راه اندازی نرم افزار پیگیری مطالبات پرونده های کمیسیون ماده 77 شهرداری و فراهم شدن امکان پیگیری الکترونیکی پرونده های این کمیسیون خبرداد.

ادامه خبر ...
70 شهروند کرمانشاهی در ملاقات عمومی، با شهردار دیدارکردند

شهردار کرمانشاه روز دوشنبه این هفته را نیز مانند هفته های گذشته ، به بررسی مشکلات، پیشنهادات و انتقادات شهروندان اختصاص داد.

ادامه خبر ...
برای نخستین بار برنامه پنجساله توسعه شهرکرمانشاه تدوین می شود

هویت تاریخی و اسلامی شهر کرمانشاه، حریم شهری، نظام مندی توسعه کالبدی، رفاه شهروندان، حفاظت از پهنه سبز شهری و توجه به کانون های تاریخی و محوری شهر شهرداری کرمانشاه را بر آن داشته است تا در راستای حفظ و اعتلای شهر، اهتمام ورزد.

ادامه خبر ...
راه اندازی شب بازار در کرمانشاه ضرورت دارد

شهردار کرمانشاه با اشاره به راه اندازی "شب بازار" در کرمانشاه گفت: در راستای سیاست های کلی شهرداری و به منظور تکریم و رفاه حال شهروندان و تعطیلی زود هنگام بازارهای روزانه شهر، راه اندازی شب بازار در محلات و بصورت منطقه ای یک امری ضروریست.

ادامه خبر ...
معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه: 300 تن زباله و گل و لای از آبشوران جمع‌آوری شد

معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه از اجرای عملیات لایروبی نهر قدیمی آبشوران با هدف افزایش ظرفیت و جلوگیری از سرریزهای احتمالی در فصل بارندگی خبر داد.

ادامه خبر ...
مستندات

 

 

 

 

 


خدمات الکترونیک

 

 

 

 

خدمات فوق از طریق دفاتر پیشخوان دولت امکان پذیر است
 
 
سروسهای الکترونیک

 


 

 
 
3267797 : کل بازديدکنندگان 4327 : بازديدکنندگان امروز 235666 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد