پنج شنبه ٠٧ مرداد ١٣٩٥

اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > بودجه 487 میلیارد تومانی شهرداری تحویل شورا شد


  چاپ        ارسال به دوست

بودجه 487 میلیارد تومانی شهرداری تحویل شورا شد

 

بودجه 487 میلیارد تومانی سال 1392 شهرداری کرمانشاه برای تصویب به شورای شهر تحویل داده شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه ، رییس کمیسیون اقتصادی شورای شهر با اشاره به رشد 13 درصدی رقم بودجه سال 92 نسبت به امسال(1391) گفت: رقم بودجه سال 1392 نسبت به سال گذشته 57 میلیارد و 700 میلیون تومان افزایش داشته است.

به گفته غلامرضا باقری، بخش عمرانی 81 درصد کل بودجه، معادل 393 میلیارد تومان از رقم بودجه سال 1392 شهرداری را به خود اختصاص داده و 19 درصد مابقی، بودجه جاری خواهد بود.

به گفته رییس کمیسیون اقتصادی شورای شهر کرمانشاه پیش بینی شده 79 میلیارد تومان بودجه شهرداری از درآمدهای پایدار، 43 میلیارد تومان آن از درآمدهای حاصل از جریمه‌ها، توافقات، ماده 100 و ماده 77 ، 18 میلیارد تومان آن از محل عوارض شهرداری، 170 میلیارد تومان آن از فروش اوراق مشارکت قطار شهری، 50 میلیارد تومان آن از محل پروژه های مشارکتی و 123 میلیارد تومان آن از محل کمک های دولتی و مابقی آن نیز از سایر بخش ها تامین شود.

این عضو شورای شهر کرمانشاه به اختصاص 170 میلیارد تومان از بودجه عمرانی شهرداری به پروژه منوریل خبر داد و یادآور شد: در صورت فروش اوراق مربوط به قطار شهری کرمانشاه 90 درصد لایحه بودجه شهرداری واقعی خواهد بود.

وی افزود: همچنین 75 میلیارد تومان از بودجه عمرانی شهرداری به معاونت‌های هفت گانه شهرداری، 54 میلیارد تومان به شش منطقه شهرداری، 24 میلیارد تومان به سازمانهای وابسته(به استثنای سازمان قطار شهری) و 50 میلیار تومان به پروژه‌های مشارکتی اختصاص خواهد یافت و مابقی آن نیز در سایر قسمت ها هزینه خواهد شد.

باقری از شهردار و شهرداران مناطق ششگانه شهرداری کرمانشاه به خاطر توجه، دقت و همکاری در تحقق بودجه 91 و تدوین بودجه 92 تقدیر و ابراز امیدواری کرد با تلاش آنان و تحقق بودجه شهرداری در سال 92 اقدامات مؤثری در خدمات رسانی به شهروندان انجام شود.

وی پروژه‌های شاخص شهرداری را نیز که در بودجه پیش بینی شده شامل تکمیل تقاطعات در حال احداث، طراحی و اجرای پل قره سو، ادامه ساماندهی حاشیه قره سو، پروژه قطار شهری، مطالعه و طراحی اجرای تقاطع مادر و ده مجنون و احداث میدان بار جدید کرمانشاه عنوان کرد.

به گفته باقری شورای شهر کرمانشاه تلاش خواهد کرد تا پایان بهمن ماه سال جاری لایحه بودجه شهرداری را به تصویب برساند .


١٣:٣٢ - دوشنبه ١٦ بهمن ١٣٩١    /    شماره : ٣١٧٧    /    تعداد نمایش : ١٠٧٩خروج
4100716 : کل بازديدکنندگان 1396 : بازديدکنندگان امروز 1242542 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد